SEASIDE STORY

TO NASZA HISTORIA

Cześć! Mamy na imię Kasia i Celina, wychowałyśmy się i poznałyśmy nad morzem, połączyły nas więzy rodzinne oraz wspólne pasje. Jedna z nas jest mamą, druga projektantką - postanowiłyśmy zatem połączyć siły i stworzyć markę z odzieżą dla dzieci zgodną z naszymi wartościami, tak aby dawała ona radość zarówno nam jak i Wam.

TO HISTORIA MARKI,

której serce znajduje się w Trójmieście. To tutaj narodziło się SEASIDE STORY i powstają wszystkie pomysły. Wybrzeże nas inspiruje, nie tylko swoją naturą, ale także wartościami jakie niesie - wolność, szczerość, autentyczność. Zależy nam na tym, aby każdy mógł odnaleźć te cechy w naszych produktach, aby dawały one swobodę odkrywania świata jak i siebie samego.

TO TAKŻE WASZA HISTORIA,

bo gdy przekazujemy Wam nasze produkty przestają one być już tylko SEASIDE STORY. Nadajecie im nowe życie, własny, niepowtarzalny charakter i piszecie całkiem inną historię. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli opowiecie nam ją oznaczając swoje posty w mediach społecznościowych hashtagiem #wearseaside.

EVERY COLOR IS EQUAL

Inspiracją dla nas jest morze, które jest synonimem wolności i wobec którego wszyscy jesteśmy równi. Stąd też hasło, które nam przyświeca - EVERY COLOR IS EQUAL. Slogan ten jest zaproszeniem do celebracji równości i różnorodności. To synonim tolerancji, akceptacji i odkrywania siebie. Nie chcemy łamać stereotypów, w naszym świecie po prostu ich nie ma. Dlatego też tworzymy z myślą o znoszeniu podziałów. Stawiamy na wygodę i swobodę, które są niezbędne dziecku w odkrywaniu świata i własnego ja. Projektujemy nasze ubrania tak, aby dawały zarówno wolność ruchu jak i wolność w byciu sobą. Kolory pozwalają nam wyrażać siebie, dlatego stawiamy na swobodę również tutaj, bo tylko to co płynie z serca jest autentyczne.

Wear seaside. Wear equality.

100% MADE IN POLAND

Możemy pochwalić się w 100% polską produkcją i bardzo się z tego cieszymy. Powstawanie projektów i ich realizacja na każdym etapie odbywa się w Polsce. Przy produkcji opakowań, metek czy materiałów drukowanych korzystamy z usług miejscowych przedsiębiorców. Współpracujemy również z lokalnymi artystami po to, aby zawartość odpakowywanych przez Was przesyłek sprawiała Wam jeszcze większą radość. Śledźcie nasze profile społecznościowe, aby dowiedzieć się więcej.

SKŁAD MA ZNACZENIE

Skład naszej dzianiny to 90% wysokiej jakości bawełny oraz 10% poliestru - którego bynajmniej nie należy się obawiać. Poliester pełni w naszym produkcie bardzo ważną rolę. Wykonana jest z niego specjalna siateczka, która znajduje się w środkowej, nie dotykającej skóry warstwie dzianiny. Zewnętrzne warstwy naszego produktu to najwyższej jakości bawełna, która otuli skórę swoją miękkością i delikatnością. Dzięki zastosowaniu wspomnianej siateczki końcowy produkt utrzymuje swój kształt i nie wypycha się tak łatwo, co w przypadku dzieci jest szczególnie ważne. Dodatkowo zastosowałyśmy wykończenie antypilingowe (odporne na mechacenie), po to abyście nawet po wielu praniach wciąż mogli cieszyć się dresami SEASIDE STORY. Nasi mali testerzy przeprowadzili odpowiednie testy, a wyniki były zaskakująco dobre :)

TRANSPARENTNOŚĆ

Uczciwość to bardzo istotne dla nas pojęcie. Zależy nam na tym, aby być fair zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Nasza marka zatem nie pozostanie wyjątkiem. Przy każdym z produktów znajdziecie odnośnik "poznaj koszt produkcji". Po jego kliknięciu dowiecie się, co stoi za ceną każdego z nich. Jeśli macie dodatkowe pytania - zapraszamy do kontaktu z nami, z chęcią rozwiejemy każdą wątpliwość.

ściskamy,
Kasia i Celina
Powrót do góry
Korzystanie z naszej strony oznacza zgodę na używanie plików cookie, dzięki którym serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło